this contact form Koulukilpailu 11.11.2017

Luokka 1. Helppo C EB Special
1. Wilma Sundt – Nemo 145,5 p. / 44 p. / 69,286 %

2. Sirkku Haikari – Pete 142 p. / 43 p. / 67,619 %
3. Iina Sissala – Gidi 140 p. / 42 p. / 66,667 %

Luokka 2. Helppo B K.N.Special
1. Nafi Sagne – Olivia 171,5 p. / 50,5 p. / 68,6 %
2. Aija Viljakainen – Fauna165,5 p. / 47 p. / 66,2 %

3. Paula Trentecuisse – Danne 160,5 p. / 45,5 p. / 64,2 %
4. Lil Virtanen – Pauli 159,5 p. / 45,5 p. / 63,8 %
5. Aurora Isohanni – Pete 149,5 p. / 44 p. / 59,6 %

Luokka 3. Helppo A:10
1. Nina Timonen – David 158 p. / 38,5 p. / 63,2 %

2. Anna Hamström – Cartini 157 p. /38,5 p. / 62,8 %
3. Nina Pellikka – Cartini 156 p. / 38 p. / 62,4 %

click here Esterataharjoitus 12.11.2017

Luokka 1. ristikko arv. A.1.0
1. Eva af Forselles – Lucy 0 vp.

Luokka 2. 60 cm arv. A.1.0
1. Aada Forsgren – Pete 0 vp. 55,45 s
1. Nicole Ehrnrooth – Gandalf 0 vp. 42,44 s
3. Hilla Aaltonen – Gidi 4 vp. 51,45 s
Meeri Hokkanen – Minttu hyl.

Luokka 3. 70 cm arv. A.1.0
1. Vilma Nurminen – Lucy 0 vp. 45,32 s.
1. Anna Kukkonen – Barbi 0 vp. 45,76 s.
1. Petra Peippo – Nemo 0 vp. 46,75 s.
1. Iida Tamminen – Elsa 0 vp. 47,83 s.
1. Aino Kähkönen – Elsa 0 vp. 48,54 s.
1. Vaula Vainiotalo – Sacce 0 vp. 49,34 s.
1. Anni Salmi – Veikko 0 vp. 50,75 s.
1. Aurora Isohanni – Evita 0 vp. 56,08 s.

Luokka 4. 80 cm arv. A.1.0
1. Anna Kukkonen – Barbi 0 vp. 43 s.
1. Emmy-Lotta Kyllönen – Carana 0 vp. 45 s.
1. Seela Koskinen – Gandalf 0 vp. 50 s.
1. Sari Soini – Arska 0 vp. 53 s.
5. Wilma Casey – Leo 4 vp. 43 s.
5. Eve Luhtala – Tino 4 vp. 46 s.
5. Nina-Maria Tigerstedt – Fauna 4 vp. 65 s.
5. Pauliina Siiskonen – Tino 4 vp. 72 s.
9. Ellen Lönnqvist – Danne 8 vp. 93 s.
Meri Ojala – Wilhelmiina hyl.

Luokka 5. 90 cm arv. A.1.0
1. Anne Lahti – Minttu 0 vp. 46 s.
2. Hertta Saarikoski – Leo 4 vp. 48 s.
3. Aija Viljakainen – Fauna 8 vp. 44 s.
Ellen Lönnqvist – Danne hyl.

Koulurataharjoitus su 29.10.2017

see url Luokka 1. Ryhmäratsastus E2
libri online sul trading opzioni binarie 1. Wilma Sundt – Nemo 23 p. / 76,66 %
2. Marja-Liisa Luomanpää – Poseidon 22,5 p. / 75,00 %
3. Tilda Sederholm – Discus 21,5 p. / 71,66 %
3. Sari Sintonen – Lordi 21,5 p. / 71,66 %

5. Pauliina Siiskonen – Elsa 21 p. / 70,00 %
5. Alisa Pänkälä – Pete 21 p. / 70,00 %
7. Seela Koskinen – Veksi 19,5 p./ 65,00 %

Bonuses Luokka 2. Helppo B K.N.Special
http://weki.com.np/?timer=come-investire-in-opzioni-binarie&743=17 1. Susanna Salmio – Veksi 174 p. / 49 p. / 69,6 %
2. Mia Jauhiainen – Olivia173,5 p. / 50,5 p. / 69,4 %
3. Aija Viljakainen – Fauna 173 p. / 50,5 p. / 69,2 %

4. Veera Tuomala – Foordi169,5 p. / 48,5 p. / 67,8 %
5. Sanna Ylimäinen – Fauna 165,5 p. / 46,5 p. / 66,2 %
6. Nafi Sagne – Olivia 161,5 p. / 44,5 p. / 64,6 %
7. Nanette Hult – Gandalf 154 p. / 42,5 p. / 61,6 %
8. Iina Sissala – Gidi 150 p. / 42 p. / 60,0 %
9. Paula London-Mäki – Tino 146 p. / 38,5 p. / 58,4 %
http://revedecabane.com/?ower=se-sono-iscritto-ad-un-trader-di-opzioni-binarie-posso-iscrivermi-ad-un-altro-trader&a85=be
Luokka 3. Helppo A:10

trading opzioni binarie cos///\\\\\\\\\\\\'è 1. Sari Mattson – Cartini 176,5 p. / 44 p. / 70,6 %
2. Nina Pellikka – Cartini 160 p. / 39 p. / 64,0 %
3. Paula Trentecuisse – Kalle 153,5 p. / 34 p. / 61,4 %

Esteharjoituskilpailut 1.10.

luokka 1. ristikko clear round
browse this site 1. Emilia Hult – Veikko
2. Alina Hult – Nemo 4vp

luokka 2. 50-60cm taitoarvostelu

check over here 1. Erin Helen – Evita 27,5p
2. Anni Keskitalo – Aslan 23p

3. Alisa Pänkälä – Pete 22p
4. Aada Forsgren – Elsa 21,5p
Ella kiviniemi – lady hyl.

Luokka 3. 70cm taitoarvostelu

check my blog 1. Anni Salmi – Sacce 28p
1. Vaula Vainiotalo – Gidi 28p
3. Kristina Ketola – Lucy 27p
3. Aino Kähkönen – Sacce 27p

5. Aurora Isohanni – Pete 26p
6. Pauliina Siiskonen – Tino 25,5p
7. Iida Tamminen – Elsa 25p
8. Vilma Nurminen – Lucy 24,5p
9. Petra Peippo – Nemo 24p
9. Paula Nousiainen – Barbi 24p

luokka 4. 80cm taitoarvostelu

http://lindsaydobsonphotography.com/?kos=bestes-demokonto-bin%C3%A4re-optionen&022=05 bestes demokonto binäre optionen 1. Emmy-Lotta Kyllönen – Minttu 29p
2. Anna Kukkonen – Barbi 28p

3. Sari Soini – Discus 25,5p
4. Meri Ojala – Wilhelmiina 20,5p
5. Ellen Lönnqvist – Danne 20p
Nina-Maria TIgerstedt – Bella hyl

Luokka 5. 90cm taitoarvostelu

Source 1. Anne lahti – Minttu 30,5p
2. Heidi Kosonen – Leo 28p
3. Aija Viljakainen – Discus 25,5p

ESTEKILPAILUT 22.9.

Luokka 1. 60cm clear round
http://www.swazilandforum.com/?n=opteck-trading 1. Tilda Sederholm – Lucy
Elli Kuokkanen – Veikko
Aurora Isohanni – Pete
Anni Salmi – Sacce
Vilma Nurminen – Lucy
Petra Peippo – Nemo

7. Hilla Aaltonen – Veikko 4vp
Iida Tamminen – Nemo 4vp
Vaula Vainiotalo – Evita 4vp
Kristina Ketola – Aslan 4vp
Nina- Maria Tigertedt – Discus 4vp
12. Aino Kähkönen – Evita 8vp

Luokka 2. 80cm taitoarvostelu

my site 1. Aija Viljakainen – Sacce 31p.
2. Emmy-Lotta Kyllönen – Minttu 29.5p.
3. Sari Soini – Discus 27,5p.

4. Veronica kockberg – Mimmi 25,5p.
Seela Koskinen – Gandalf 25,5p.
6. Wilma Casey- Leo 24,5p.
Anna Kukkonen – Barbi 24,5p.
8. Meri Ojala – Elsa 22,5p
9. Eve Luhtala – Tino 19,5p
10. Pauliina Siiskonen – Tino 19p.

Luokka 3. 90cm taitoarvostelu

his comment is here 1. Anne Lahti – Minttu 32p.

2. Ellen Lönnqvist – Cartini 27p.
3. Hertta Saarikoski – Leo 23p.

Kiitos kilpailijoille mukavista kisoista!

pop over to these guys Rataharjoitus 10.9

Luokka 1. Ryhmäratsastus E2
1. Sirkku Haikari – Pete 20,5 p.
2. Iina Sissala – Gidi 20 p.
3. Viivi Virtanen – Ekku 19 p.

Luokka 2. Helppo B:3
1. Susanna Salmio – Cartini 70,00 %
2. Aija Viljakainen – Foordi 65,455 %
3. Sari Sintonen – Lordi 62,045 %
Merja Kolehmainen – Pauli hyl.

Luokka 4.
1. Nafi Sagne – Aku 63,929 %
2. Nina Timonen – David 59,286 %

kilp. ulkop. Marjo Lehtinen – Fauna 64,462 %

Esterataharjoitus 27.8

Luokka 1. ristikko clear round
1. Eva Af Forselles – Lucy
1. Petra Helen – Elsa

Luokka 2. 60cm clear round
1. Iida Tamminen – Nemo
1. Aino Kähkönen – Carana
1. Anni Salmi – Sacce
1. Pauliina Siiskonen – Tino
1. Vilma Nurminen – Lucy
1. Petra Peippo – Nemo

Luokka 3. 80cm clear round
1. Emmy-Lotta Kyllönen – Minttu
1. Meri Ojala – Lucy
3. Wilma Casey – Leo 4vp
3. Nina-Maria TIgerstedt – Ekku 4vp
3. Sari Soini – Discus 4vp

Luokka 4. 90cm
1. Anne Lahti – Minttu
2. Hertta Saarikoski – Leo 4vp

Esterataharjoitukset 20.8.

Luokka 1. 40cm clear round
1. Alisa Pänkälä – Pete

Luokka 2. 60cm clear round

1. Anni Salmi – Sacce
1. Vilma Nurminen –Lucy
1. Aino Kähkönen – Carana
1. Anna Kukkonen – Fauna
1. Kristina Ketola- Pete
1. Pauliina Siiskonen – Tino
1. Seela Koskinen – Gandalf
1. Wilma Casey – Leo
1. Sari Soini – Discus
2. Hilla Aaltonen – Nemo 4vp
Petra Peippo – Nemo hyl

Luokka 3. 80cm clear round
1. Meri Ojala – Lucy
1. Eve Luhtala – Carana
1. Anna Kukkonen – Fauna
1. Anne Lahti – Minttu
1. Seela Koskinen – Gandalf
1. Hertta Saarikoski – Leo

Kiitos ratsastajille ja yleisölle kivoista kisoista!

© Primus Talli Oy, toteutus mavidi

RSS - Ajankohtaiset uutiset