http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/pl/restauracja/pl/o-nas/temporary/pl/restauracja/wesela_menu.html operazioni buinarie Koulukilpailu 11.11.2017
kouluaitojen kantaminen klo 17, ekat verryttelyyn klo 17.10

http://autoinforma.it/?option=com_k2 ????? ??????? ??????? ??????? Luokka 1. Helppo C EB Special
klo 17.30
1. Sirkku Haikari – Pete
2. Iina Sissala – Gidi
3. Wilma Sundt – Nemo
sihteeri: Anna H.
pisteenlasku, lähetti, kuulutus: Nina T. Paula T.
verkka:

Tastylia for sale binary options practice software Luokka 2. Helppo B K.N.Special
klo 18.00
1. Aija Viljakainen – Fauna
2. Lil Virtanen – Pauli
3. Aurora Isohanni – Pete
4. Nafi Sagne – Olivia
5. Paula Trentecuisse – Danne
sihteeri: Iina S.
pisteenlasku, lähetti, kuulutus: Sirkku H. Wilma S.
verkka:

opcje binarne bankier Tadalafil Oral Strips Spain Luokka 3. Helppo A:10
klo 19.00
1. Nina Pellikka – Cartini
2. Nina Timonen – David
3. Anna Hamström – Cartini
sihteeri: Lil V.
pisteenlasku, lähetti, kuulutus: Aurora I. Aija V.
verkka: Nafi S

click here binäre optionen am ipad http://iviti.co.uk/?vera=algobit-opzioni-binarie&319=e9 Esterataharjoitus 12.11.2017
Radan rakennus klo 8.00

http://www.soleg.de/?optionende=bin%C3%A4re-optionen-deutscher-broker&216=02 Luokka 1. ristikko arv. A.1.0, klo 9.00
1. Eva af Forselles – Lucy

this content Luokka 2. 60 cm, klo 9.15
1. Aada Forsgren – Pete
2. Hilla Aaltonen – Gidi
3. Meeri Hokkanen – Minttu
4. Nicole Ehrnrooth – Gandalf
luokat 1 ja 2
sihteeri, pisteenlasku, kuulutus: Vaula V. Anna K.
liputus, rata: Meri O. Emmy-Lotta K.
verkka: Aija V. Anne L.

http://www.androidnewsheads.com/?tylymba=niedrigster-mindesteinsatz-bin%C3%A4re-optionen&faa=42 Luokka 3. 70 cm, klo 9.30
1. Aino Kähkönen – Elsa
2. Aurora Isohanni – Evita
3. Vilma Nurminen – Lucy
4. Anni Salmi – Veikko
5. Iida Tamminen – Elsa
6. Petra Peippo – Nemo
7. Anna Kukkonen – Barbi
8. Vaula Vainiotalo – Sacce
luokka 3
sihteeri, pisteenlasku, kuulutus: Eve L. Nina-Maria T.
liputus, rata: Eva F. Sari S.
verkka: Hertta S. Hilla A.

köpa Viagra från england Luokka 4. 80 cm, klo 10.00
1. Meri Ojala – Wilhelmiina
2. Emmy-Lotta Kyllönen – Ekku
3. Pauliina Siiskonen – Tino
4. Anna Kukkonen – Barbi
5. Wilma Casey – Leo
6. Seela Koskinen – Gandalf
7. Ellen Lönnqvist – Danne
8. Sari Soini – Arska
9. Nina-Maria Tigerstedt – Ekku
10. Eve Luhtala – Tino

http://www.paoloruggirello.it/?ireop=demo-operazioni-binarie Luokka 5. 90 cm, klo 10.30
1. Aija Viljakainen – Fauna
2. Anne Lahti – Minttu
3. Hertta Saarikoski – Leo
luokat 4 ja 5
sihteeri, pisteenlasku, kuulutus: Meeri H. Nicole E.
liputus, rata: Vilma N. Anni S.
verkka: Aino K. Aurora I.

Tervetuloa!

© Primus Talli Oy, toteutus mavidi

RSS - Ajankohtaiset uutiset